Steam Hesap & Oyun Satışı

Sıralama:
 Öne Çıkarıldı
 Öne Çıkarıldı   Otomatik Teslim
İstediğiniz 3 Oyun + Garanti  Çok Satan
 Öne Çıkarıldı
 Öne Çıkarıldı
 Öne Çıkarıldı   Otomatik Teslim
 Öne Çıkarıldı
 Fırsat Ürünü

Steam hesabımı satmak istiyorum

Hızlı ve ücretsiz bir şekilde steam hesabınıza satışa çıkarabilirsiniz. Steam hesabımı nasıl satarım sorularınızın cevabı da itemhesap.com olacaktır. Steam hesap ve oyun satışı en ucuz indirimli fiyatlarla steam hesap satın al veya satışını yap. Güvenilir teslimat itemhesap güvencesi. Aradığın bol oyunlu steam hesabını bul.

Steam Offline Hesap Satın Almak Güvenli mi?

Sadece hikaye tabanına dayanıp fiyatları oldukça yüksek olan oyunları steam offline hesap seçeneğiyle satın almanızı tavsiye edebiliriz. Örneğin Football Manager oyununu sadece offline yani çevrimdışı oynamak istiyorsunuz ve steam kataloğundaki fiyatı çok pahalı geldi. O zaman itemhesap.com üzerinden Steam Hesap Satışı kategorisine girerek içinde Football Manager oyunu olan bir steam hesabı satın alabilirsiniz. Bu hesapların belirli garanti süreleri vardır ve bu garanti süresi içinde veya dışında oyunu dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Bu garanti süresi bitince hesap elinizden alınmıyor, sadece olası sorunlarda artık destek verilmiyor. Garanti süresi sonunda destek verilmesine devam edilmesini istiyorsanız ürünü tekrar satın almanız gerekmektedir.

Steam Hesap Nereden Satın Alınır?

itemhesap.com'da Steam Hesap ve Oyun Satışı kategorisinden dilediğiniz oyunlu steam hesapları satın alabilirsiniz.

Steam Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

Steam hesap nasıl satılır sorularınızı duyar gibiyiz. İtemhesap güvencesiyle steam hesabını satışa sunabilirsin.

  1. www.itemhesap.com'a üye olun ve üye girişi yapın.
  2. Sağ üstte bulunan "Satış Yap" butonuna tıklayın.
  3. Ürününüze resim ekleyin ve kategori olarak Steam Hesap & Oyun Satışı'nı seçtikten sonra dikkat çekici başlık ve açıklamanızı girin.
  4. Hepsi bu kadar! Artık steam hesabınızı satışa çıkarttınız.

Steam Nedir?

Steam oyun sektöründe teknolojinin geldiği son noktalardan biridir ve artık eskiden hatırladığımız oyun CD/DVD dönemini noktalamıştır. Steam bir uygulamadır ve bu uygulamadaki üyeliğinizin bir kütüphanesi bulunur. Kütüphanede ise steamdeki üyeliğinize satın aldığınız oyunlar bulunur. Bu oyunlar kalıcıdır ve tek seferlik satın almanız ile ömür boyu kütüphanenizde oyuna sahip olabilirsiniz. Steam sayesinde; Fiziksel ürünler olmadıkları için bozulma, çizilme, kırılma, kaybolma vb. sorunlar artık ortadan kalkmıştır ve bir oyunu dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde ve dilediğiniz bilgisayarda indirip oynamanıza imkan sunar. Steam gibi pek çok platform bulunmaktadır; bunlara birkaç örnek ise Origin, Uplay, Epic Games, Microsoft/Xbox, Bethesda ve Social Club verilebilir.