Disney Plus Hesap

Göre sırala:

Fiyat

Min
Max

Belirlenen filtreye uygun ürün bulunamadı veya hepsi satıldı!

Hemen ürün ekle ve satışa başla.

Disney Plus Hesap Satın Almak Güvenli mi? Yasak mı?

Orijinal Disney+ üyelikleri oldukları için herhangi bir yasak yoktur. Yani çalıntı bir üyelik almıyorsunuz. Satıcılarımızın kendi Disney+ hesaplarında yer alan profillerine ortak oluyorsunuz. Hemen İtemhesap güvencesiyle premium Disney Plus hesap satın al.

Nasıl Ucuza Disney+ Üyeliği Satın Alırım?

İtemhesap güvencesiyle Günlük, Haftalık ve 1 Aylık seçenekleriyle en ucuz fiyata Disney+ satın alabilirsiniz.

Disney+ Türkiye'de Ne Zaman Erişime Açılacak?

Platform yetkilileri resmi internet sitelerinde 14 Haziran 2022 tarihinde kesin olarak Türkiye pazarında yayın hayatına başlayacaklarını duyurdular.

Disney Plus Üzerinde Ne İzlenebilir? Hangi Dizi ve Filmler Olacak?

Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic içeriklerinin olacağı kesin olarak bilinmekle beraber How I Met Your Mother ve The Simpsons gibi sevilen içerikler de Disney+'da yerini alacak. Bir nesli ekran başına kilitleyen Disney Channel yapımlarından Waverly Büyücüleri, Hannah Montana, Fineas ve Förb, Zac ve Cody'nin Lüks Yaşamı, Haydi Çalkala, Sonny'nin Yıldızı, Camp Rock, Jonas Brothers gibi birçok efsanevi dizi ve filmlerin de bu platformda yer alacağını tahmin ediyoruz. Henüz resmi olarak platformun tüm içerikler duyurulmadı.

Disney+ Abonelik Fiyatı Nedir?

Disney Plus kaç para sorularınızı duyar gibiyiz. Platform, resmi olarak aylık 34,99 TL ve Yıllık 349,90 TL olarak fiyatlandırma yayınladı. Netflix gibi paket planları olmayan Disney+ platformunun aylık ve yıllık olarak 2 paketinin olacağı bilinmektedir. Profillerin yanı sıra özel olarak Çocuk profili de yine hesaba tanımlıdır.

İtemhesap güvencesiyle resmi fiyatlardan çok daha ucuza Disney Plus üyeliği satın alabileceksiniz. Hemen kendine en uygun ürünü seç ve sepete ekle, resmi fiyatlardan çok daha düşüğe Disney+ içeriklerini izlemeye başla!