League Of Legends LoL Hesap Satış

Sıralama:

LoL Unranked Hesap Satın Al

League of Legends yani LOL hesap satışı yap veya satın al. En ucuz ve indirimli fiyatlarla aradığın lol hesabını hemen bul. İster unranked, istersen de dolu lol hesabı satın alabilirsin. LoL unranked hesap satın alarak 30.seviye, birikmiş mavi öz ve rastgele kostümlü heroları olan bir hesaba sahip olursunuz.

Ucuz LoL Hesap Satın Al

itemhesap.com lol hesap satışı kategorisinde bulunan ürünlerde şansınıza ve aradığınız özelliklere göre ürünler bulabilirsiniz. Bütçenize uygun olanı seçtikten sonra dilerseniz satıcısına mesaj atıp bilgi alabilirsiniz. Sitemizde bulunan ürünleri inceleyip güvenilir satıcılarımız sayesinde hemen teslim alabilirsiniz. Ayrıca kendi main hesabınıza istediğiniz hero kostümleri "Sana Özel Mağaza" veya normal mağazada indirim ile çıkarsa yine güvenle itemhesap üzerinden ucuz lol rp satın alabilirsiniz.

League of Legends Random ve Unranked Hesap Nedir?

Random hesaplar genel olarak skin sayılarının rastgele olmasından dolayı bu şekilde adlandırılır. Bir lol random hesabı satın aldığınızda şansınıza bağlı olarak değerli kostümlere sahip olabilirsiniz. Unutmayın, bu hesapların mail ve şifresi değişmemektedir. Main hesap olarak kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Şansınız yaver giderse bol skinli lol hesabı satın almış olursunuz. Lol unranked hesaplar ise 30.seviyedir ve birikmiş mavi özü ile istediğiniz şampiyonları açarak dereceli maçlara başlamanız için hazırdır. LoL random ve unranked hesap nereden alınır sorularınızı duyar gibiyiz; itemhesap.com üzerinden ürünleri inceleyin ve bütçenize uygun ucuz olan hesabı güvenle satın alın.

LoL Bol Skinli Hesap

Ürünleri incele ve ucuz lol bol kostümlü hesap satın al. İtemhesap üzerinden güvenle alışveriş yap.

LoL Hesap nasıl satılır?

LoL hesap nasıl satılır sorularınızı duyar gibiyiz. İtemhesap güvencesiyle LoL hesabını satışa sunabilirsin.

 1. www.itemhesap.com'a üye olun ve üye girişi yapın.
 2. Sağ üstte bulunan "Satış Yap" butonuna tıklayın.
 3. Ürününüze resim ekleyin ve kategori olarak League Of Legends Hesap Satışı'nı seçtikten sonra dikkat çekici başlık ve açıklamanızı girin.
 4. Hepsi bu kadar! Artık LoL hesabınızı satışa çıkarttınız.

LoL hesap nereden satın alınır?

LoL hesap itemhesap.com'dan alınır. Kategorimizdeki tüm ürünleri incele ve sana en uygun hesabı bul. Peki ürünü bulduktan sonra nasıl satın alırsın?

 1. www.itemhesap.com'a üye olun ve üye girişi yapın.
 2. Sağ üstte bulunan Cüzdan'ınıza bakiye yükleyin.
 3. Beğendiğiniz lol hesabını sepete ekleyin ve cüzdanınız ile ödeyerek satın alın.
 4. Ürünün satıcısına sms ve mail bilgilendirmesi yapılmaktadır.
 5. Devir gerektiren bir lol hesabı satın aldıysanız, satıcıyla birlikte canlı desteğe bağlanarak güvenle hesabı üzerinize devir alabilirsiniz.

Unutmayın; bir ürünü satın aldığınızda paranız cüzdan bakiyenizden eksilse bile karşı tarafa ulaşmayıp itemhesap güvenli havuzunda bekletilir. Siparişi tamamen üzerinize devir almadan sipariş tamamlanmaz. Olası iptal durumlarında ise paranız anında iade edilir.

LoL Hesap Alım Satım yasak mı?

Her oyunda olduğu gibi lol'de de oyun dışı her ticaret yasaktır ve buna hesap satışı da dahildir. Ancak güvenli bir şekilde satış yaparsanız bu gibi ihtimaller hiçbir oyunda başınızı ağrıtmaz.

LoL Hesap Satışı güvenilir mi?

Bir LoL üyeliği satın aldığınızda paranız bakiyenizden çekilerek İtemHesap bakiye havuzunda bekletilmeye başlanır, akabinde satıcıya sms ve mail bildirimi gönderilir. Satıcı gelen bildirim üzerine teslimatı sisteme gerçekleştirir ve ardından alıcı ile satıcı aynı anda canlı desteğe bağlanarak devir işlemini gerçekleştirir. Devir başarıyla gerçekleştikten sonra bakiye satıcıya iletilir. Olası bir durumda satıcı teslimatı gerçekleştirmez ise canlı desteğe yazarak alışverişin incelenmesini sağlayabilirsiniz, eğer teslimat gerçekleşmemiş ise bakiyeniz tarafınıza iade edilir. 

LoL Hesabı Kaç TL?

Fiyatlar 4 TL'den başlamaktadır. Sitemizde LoL Hesap Satışı kategorisinde yer alan ürünleri inceleyerek bütçenize uygun en ucuz lol hesabını satın alabilirsiniz. İtemhesap League Of Legends Hesap Satışı kategorisinde yer alan bazı ürünlerin fiyatları:

 • LoL Türkiye 30Lv Unranked Hesap: 12 TL
 • LoL EU West 30Lv Unranked Hesap: 12 TL
 • Valorant ve LoL Hesabı Birlikte: 700 TL
 • LoL plat 2 OTP hesap: 165 TL
 • LoL TR Gold 1 Yüksek MMR Hesap: 125 TL